Andělské pokušení (1/?) | Super Junior

17. března 2013 v 19:00 | Cam & Kie |  Series (pozastavené)
Tak jo. Jsem tady zase. Víte, co se stane, když ponocují dvě yaoistky na RPG? Vznikne z toho povídka! Jak jinak, že? No, psaly jsme ji přes mail, takže moje party budou normálně a Kie bude kurzívou. Snad se bude líbit, i když je na dost nezvyklý pár. Tak hurá do čtení a DÍKY ZA KOMENTY (^.^) Za cover děkuji Delfínkovi ^^


Andělské pokušení
Fandom: Super Junior
Pairing: Leeteuk/Hangeng
Part: 1/?
Warning: 18+, yaoiSeděl v pokoji nad papíry od manažera a snažil se je všechny vyřídit. Byl zavřený v pokoji a pracoval skoro celý den. Jídlo mu Sungmin donesl až do pokoje a počkal dokud ho leader nesní. Když Sungmin odešel, vrhl se zase do práce. Promnul si oči. Bylo už pozdě v noci a on začal mít hlad. Zvedl se a šel se podívat do kuchyně, jestli tam nenajde něco k jídlu. Na sporáku na něj čekal připravený hrnec s jídlem a vzkazem od Wookieho. Ten kluk byl vážně poklad. Pousmál se pro sebe. Ohřál si jídlo a sedl si ke stolu.
Po náročném dni se konečně dostal zpátky do dormu, šel rovnou do pokoje, kde hodil tašku na zem. Unaveně padl na postel a chvilku na to se v pokoji objevil Heechul, který se ho hned vyptával na to, kde byl a co dělal. S úsměvem mu na všechno odpovídal, potom se zvedl a s čistým oblečením odešel do koupelny, kde se osprchoval a nakonec s hlasitým kručením v břiše se vydal hledat něco na jídlo do kuchyně.
Mezitím, co jedl si dělal poznámky v schedule, co se musí udělat. Usilovně přemýšlel, jestli něco nezapomněl. Jejich program byl opravdu nabitý a každý z kluků měl ještě svoje aktivity. Bylo opravdu velice těžké se sejít všichni dohromady. Natolik se zabral do svých myšlenek, že ani nepostřehl, že se někdo vrátil do dormu. Znovu si pročítal schedule a snažil se najít nějaký volný čas pro každého z kluků, aby si mohli odpočinout. Rychle dojedl svoji porci a znovu se zahleděl na schedule, když někdo vešel do kuchyně.
Trochu se lekl, když uviděl Teuka v kuchyni, protože nečekal, že bude ještě někdo v tuhle hodinu vzhůru. Hned si všiml papírů na stole a povzdechl si . Leeteuk se o ně opravdu staral, ale někdy zapomínal i na sebe, že by si měl odpočinout. ,,Hyung? " sedl si vedle něj na židli a koukal se na papíry. ,,Měl by sis jít lehnout ...Vypadáš hodně unaveně"
Otočil se na Hangenga. ,,Hannie, už ses vrátil?" Zvedl se a šel umýt svoji misku. ,,Máš hlad? Ještě tu zůstalo." A už mu nabíral nudle do misky, ani nečekal na odpověď. Položil ji před něj a pročechral mu vlhké vlasy. Občas působil dojmem jejich rodiče a ne kamaráda. Znovu se zadíval na schedule a promnul si oči.
Nestihl ani odporovat a už před ním byla miska s jídlem. ,,Děkuju" nasál vůni jídla a hned mu zakručelo v břiše, usmál se a koukl na Leeteuka, když mu vjel rukou do vlasů, všiml si, jak moc unaveně vypadá ,,Běž si lehnout" dal si sousto do pusy, potom se natáhl po papírech a ukradl mu je ,,A neříkej, že nejsi unavený, je to na tobě vidět"
,,Hannie, ještě musím najít volno pro Sungieho, pak už půjdu spát. Ráno si to manažer vyzvedne, musím to mít dokončené." Ztrápeně se na něj podíval. Natáhl ruku pro papíry a čekal až mu je je Hangeng dá. Vážně to potřeboval dokončit. Potom si dá ještě sprchu, při které ho nikdo nebude rušit a konečně půjde spát. ,,No tak Hannie..."
Zamračil se ,,Já bych byl úplně nejradši kdyby jsi šel spát hned, jednou nám někde padneš vyčerpáním a co potom budeme dělat no?" drží v ruce papíry a je rozhodnutý mu je nevrátit ,,Nešlo by to udělat, tak že si půjdeš lehnout a to jedno volno by zařídil manažer? Nelíbí se mi jak vypadáš, teda normálně jo, ale teď .. Viděl jsi se? Strhaný v obličeji, kruhy pod očima" povzdechne si. Někdy měl i Leeteuka strach, přece jenom si toho bral až moc.
,,Hannie" zmučeně se na něj podívá. ,,Pokud tam to volno nenajdu, tak ho Sung mít nebude, a to nechci." Nahodí svůj andílkovský výraz. Vážně nemá rád, když mu někdo mluví do jeho práce. A on si slíbil, že to dneska dodělá, aby nemusel ráno vstávat, protože má volno. Po dlouhé době bude moct spát až do oběda a nemuset nic dělat. Ještě jednou se natáhne pro ty papíry, aby mu je vzal.
,,Ach jo .." podal mu papíry, i když nerad ,,Hlavně to dodělej rychle ať jdeš spát" potom koukl na misku s jídlem a začal jíst. Spokojeně se usmál a po očku sledoval jejich leadera. Na chvilku se zamyslel a potom hned zatřepal hlavou, aby zahnal myšlenky co se mu honí v hlavě.
Znovu se zabral do práce a hledal volný termín pro Sungieho. Otáčel tužkou v prstech a sem tam si olízl suché rty. Nakonec se mu přece jen podařilo najít nějaké volno pro Sungieho a spokojeně si vydechl. ,,Tak, snad budou všichni spokojení." Odložil papíry na stůl a promnul si unavené oči. Radši se Hanniemu nezmiňoval o tom, že pro něj samotného už se volno nenašlo. Nebude mu přece přidělávat starosti. Zvedl se a šel si napustit sklenku vody.
Nedalo mu to a hned nakoukl do papírů ,,Já myslím, že budou" usmál se a dál si prohlížel papíry a potom se zamračil, když mu tam volno, proto jednoho člověka pořád nějak chybělo ,,Hyung?" položil papíry na stůl ,,Proč tam není volno pro tebe?!" zvedl se a šel po sobě umýt misku.
Napustil si vodu a napil se. Opřel se o linku a pozoroval Hannieho, jak po sobě uklízí. ,,Prostě už na mě nezbylo. To nic, jsem už zvyklý." Odložil skleničku a začal urovnávat papíry na hromádku. Nebylo to poprvé, co nezbyl čas pro jednoho z nich a on nemohl připustit aby někdo z kluků neměl volno. Urovnal papíry a nachystal je pro manažera. ,,Nedělej si starosti." Věnoval mu jeden z těch svých odzbrojujících úsměvů.
,,Neusmívej se na mě tak" hned uhnul pohledem ,,Já se klidně obětuju a ty budeš mít aspoň nějaký volno " opřel se o linku a sledoval ho ,,Opravdu se o tebe někdy bojím" překřížil ruce na prsou ,, Aspoň jednou ... mysli na sebe " řekne potichu ...
Usmál se na něj. ,,To je v pořádku. Vím, že máš málo volného času, takže ti nebudu brát tvoje volno." Protáhnul se, aby uvolnil ztuhlé svaly. Přitom mu pořádně zakřupalo v zádech. ,,No, pokud už nic nepotřebuješ, tak mě omluv, jdu si dát sprchu." Znovu mu věnoval jeden ze svých úsměvů a šel do svého pokoje. Hned se zase vrátil a vzal papíry ze stolu. ,,Pro jistotu." uculil se na něj a šel si pro čisté věci. Papíry uložil do složky a dal mezi ostatní na stole. Vyšel z pokoje a zamířil do koupelny.
,,Ne, není to v pořádku " díval se na místo, kde ještě před chvilkou stál Teukie a mračil se. Pak se protáhl a hlasitě zívl ,,On šel do sprchy?" zamyslel se a pro sebe se usmál, vydal se pomalu k jeho pokoji a pootevřel dveře, aby zjistil jestli tam je nebo není. Když zjistil, že je už v koupelně, vlezl k němu do pokoje a našel na stole papíry ,,Když si nechce udělat volno on, udělám mu je já" vzal si papíry a sedl si na postel, pořád mu, ale hlavou běhala ta myšlenka, že je Teukie ve sprše.
Zavřel za sebou dveře a ani se nenamáhal zamykat, kdo by sem taky chodil, když už všichni spí. Rychle ze sebe shodil oblečení a vlezl si pod sprchu. Nechal horkou vodu, aby uvolnila jeho ztuhlé svaly. Chvíli jen tak stál a užíval si to, ale pak se natáhl pro šampon a pořádně si umyl vlasy od všech těch přípravků, co na něj dneska použili. Natáhl se pro sprchový gel, když mu došlo, že si nevzal věci a nechal je ležet na posteli. Jen pokrčil rameny, vždyť stejně všichni spí. Pořádně se namydlil a ještě chvíli si užíval horké vody. Nakonec přece jen vypnul vodu a kolem pasu si omotal ručník. Druhým si začal vysoušet vlasy, otevřel dveře a málem do někoho vrazil.
Dál si zamyšleně pročítal všechny papíry a přestával chápat, jak se v tom všem dokáže Teuk vyznat. Natáhl se pro tužku a už chtěl začít do papírů psát, když uslyšel, jak se otevřely dveře a tam stál jejich dokonalý leader jen v ručníku. Zapomněl hned na to, že chtěl něco psát, položil tužku zpátky na stůl, prohlídl si jeho dokonalou postavu, Kdyby to šlo, jen pohledem by mu sundal ručník, který mu překážel.
Málem dostal infarkt, když se srazil s Henrym. I když, on vypadal, že ho měl. Rychle se vrátil do svého pokoje a čekal ho další šok. Hannie se prokousával skrz schedule. ,,Měl jsem tušit, že se jen tak nevzdáš." Povzdechl si a zavřel za sebou dveře. Dál si sušil vlasy a přešel k židli a hodil na ni ten ručník, aby uschnul. Koukl na papíry a zase je strčil do složky. Otočil se na Hangenga a už se nadechoval, že něco řekne.
,,Nic neříkej ... a nediv se mi, že to dělám" měl by se mu dívat do obličeje, ale byl až příliš zaměstnaný jinými místy, které stály za to. Lehce si skousne ret a snaží se odtrhnout pohled, ale nějak to nejde.
,,Hannie, stejně s tím nic neuděláš." Povzdechne si a zaměří se pohledem na něj. Až teď si všimne Hannieho pohledu putujícího po jeho stále ještě mokrém těle. Navíc na sobě má jen ručník. Znovu se zadívá na Hangenga a všimne si, že si kouše ret. Natáhne k němu ruku a palcem mu přejede po rtu. ,,Tohle nedělej."
,,C-co nemám dělat?" odtrhne pohled od jeho těla a zadívá se mu do očí. Natáhne ruku, k jeho vlasům, které mu padají do očí a odtrhne je na stranu. Pohladí ho po tváři a potom ruku zase stáhne k sobě.
,,Nekousej se, zničíš si rty." Usměje se na něj. ,,Měl bys jít spát, už je pozdě." Koukne na hodiny na stole a přitom se mu mokré vlasy rozletí kolem hlavy.
,,Jenže mně už se nějak spát nechce" řekne si pro sebe a chytne Teuka za ruku a stáhne na postel vedle sebe. ,,Navíc .... musím dohlídnout na to, že budeš spát a ne dělat nějaký papíry " znovu ho pohladí p tváři a nepouští jeho ruku.
Překvapeně se na něj dívá. ,,Hannie..." Jeho srdce zrychlí svůj tep a do tváří se mu nahrne červeň, když znovu ucítí jeho ruku na své tváři. Rychle sklopí pohled a je nesmírně rád, že ručník zůstal, kde byl. Neví, co si o tom má myslet. Proč to Hannie dělá? A proč takhle reaguje na jeho dotyky? Znovu k němu zvedne pohled, ale zastaví se na půl cesty a zůstane pozorovat jeho rty.
,,Ano Leeteukie?" položí dlaň na jeho tvář a palcem přejede po jeho rtech. začíná si uvědomovat víc a víc, že Teuk vedle něj sedí jen v ručníku a kdyby mu spadl je před ním úplně nahý . Při té představě nasucho polkne a olízne si rty.
Pomalu zapomíná jak se vlastně dýchá a jen se soustředí na jeho dotek na svých rtech. Dál hypnotizuje jeho rty a nedokáže od nich odtrhnout zrak. Vlastně ani nepostřehl, že se ho na něco ptal. Srdce mu bije jako splašené a on pořád nechápe proč.
Pousměje se a skloní se k němu, vjede mu do vlasů a nakonec spojí jejich rty v nejistém, ale zároveň něžném polibku. Celé tělo mu najednou zalije příjemný pocit.
Zavře oči jakmile ucítí jeho rty na svých a nechá se jím líbat. Začíná mu být horko a to na sobě v podstatě nic nemá. Konečně pochopil, že touží po dotycích druhého chlapce. Posune se k němu blíž a přitom se mu uvolní ručník, takže sjede kousek níž a drží už jen silou vůle.
Prohloubí jejich polibek, a rukou, která byla v jeho vlasech, sjede k jeho krku a pohladí po rozpálené kůži. Dál putuje níž po jeho nahé hrudi až k jeho vypracovanému bříšku.
Chytí si ho za krk a přitáhne blíž k sobě. Chce cítit jeho blízkost, jeho dotyky... Otevře oči překvapením, když si uvědomí, že chce jeho. Zrychlí se mu dech a on se odtrhne od jeho rtů. ,,Miluj se se mnou, Hannie..."
Podívá se mu do očí a prsty zahákne za kraj ručníku, při těch slovech mu tělem projede vlna vzrušení a on lehce zatlačí do jeho ramene, aby si lehl na postel. Sklonil se k jeho rtům, které přímo vyzývají k polibku, nejdřív po nich přejede jazykem a potom za spodní ret lehce zatahá zoubky.
Slabě vzdychne a pootevře rty. Rukama mu zajede pod tričko a dotýká se jeho kůže. Nechápe, co se to s ním děje, proč po mladším tolik touží. Potřebuje ho cítit. Začne mu stahovat tričko, jen aby už cítil jeho kůži na své.
Využije toho, že pootevřel rty a jazykem v klouzne dovnitř, začne jeho ústa zkoumat kousek po kousku. Pohladí ho po noze a vyhrnuje ručník. Uvědomí si, že mu vyhrnuje tričko a pod sebemenším dotykem se celý zachvěje.
Všechno se v něm bouří a když se Hannie dotkne svým jazykem toho jeho, málem mu vyletí srdce z těla. O to usilovněji ho začne zbavovat toho otravného trička. Cítí jak se mu Hannieho ruka propaluje do kůže a vyhrnuje mu ručník.
Začne si hrát s jeho jazykem a nepřestává mu vyhrnovat ručník, který stejně za chvilku skončí někde na zemi. Na moment se od něj odtáhne a sám si sundá tričko. Chvilku se dívá na to dokonalé tělo na posteli a pohledem se zastaví u zbytečného ručníku.
Z pod přivřených víček pozoruje Hannieho tělo. Pohledem sklouzne přes hruď dolů a zastaví se u lemu kalhot. Všimne si jeho pohledu zaměřeného na ten ručník. Sám ho ze sebe prostě shodí, stejně je naprosto zbytečný. Pohledem vybízí mladšího k nějaké akci.
Cítí, jak mu srdce asi brzy vyskočí z hrudi, opře se o ruce vedle jeho hlavy a kolenem se v mísí mezi jeho nohy a mírně je od sebe roztáhne. Jejich rty spojí ve vášnivém polibku a zatlačí na jeho chloubu.
Sykavě se nadechne a přitáhne si ho k sobě. Konečně může cítit jeho kůži na své. Rukama přejíždí po jeho zádech a tiskne ho k sobě. ,,Hannie..." *zavzdychá jeho jméno.
Naposledy ho políbí a potom tvoří polibky cestičku přes jeho krk, klíční kosti až k ramenu. Jednou rukou bloudí po jeho nahé hrudi, dokud se letmo nedotkne jeho bradavky, kterou potom vezme mezi prsty a lehce za ní zatahá.
Skousne si ret, aby nevzdychal moc nahlas, ještě by je mohl někdo slyšet ... Hae má dost lehké spaní a má pokoj hned vedle. Prsty zajede do jeho vlasů a lehce zatahá. Teď už se mu rozhodně nechce spát.
Podívá se na něj a trochu se zamračí, vůbec se mu nelíbí, že se snaží být tak potichu. Znovu zatahá za jeho bradavku a zároveň zatlačí na jeho vzrušení. Lehce ho kousne do ramene a to stejné místo obdaří polibkem.
Zatahá ho za vlasy a ukáže ke zdi za hlavou. ,,Hae" zašeptá. Opět tlumeně zasténá a prohne se proti jeho noze. Rukou zatahá za lem jeho kalhot a pak pod ně vklouzne *
Koukne na zeď a potom zase na něj ,,Jsem zvědavý, jak dlouho si budeš dávat pozor" dlouze ho políbí a otře se dlaní o jeho vzrušení a potom je vezme do dlaně.
Opět tlumeně zavzdychá a hned se zase kousne do rtu. Ostatní nemusí vědět, co tady provádějí. Hlavně ne Chul... Tok jeho myšlenek se přetrhne, když ho vezme do dlaně a začne si s ním hrát. Silněji si skousne ret a zatne mu prsty do zad.
,,Stejně všichni spí" dál si hraje s jeho vzrušením a jazýčkem lehce zakmitá na jeho bradavce, kterou potom vsaje do úst a to stejný udělá z tou druhou.
,,Hannie..." Sklouzne dlaněmi po jeho zádech. Nechce už čekat, déle než je nutné. Zasténá, hlasitěji než původně chtěl.
Přestane třít jeho vzrušení a víc mu roztáhne nohy, kde se potom spokojeně uvelebí. Drobnými polibky začne mapovat jeho vnitřní stranu stehen a potom se rty otře o jeho vzrušení.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucia | Web | 18. dubna 2013 v 22:31 | Reagovat

AAAaaaaaish ♥_♥

2 Cam | Web | 22. dubna 2013 v 19:16 | Reagovat

Díky Sis ♥! xD

3 Rikki~ | 22. dubna 2013 v 19:54 | Reagovat

Pokračování *____* <3

4 Cam | Web | 22. dubna 2013 v 19:55 | Reagovat

[3]: bude! snad brzo xD

5 K.T | Web | 20. června 2013 v 12:38 | Reagovat

*teče slina* kde mám kýbl na sliny? ._.

6 Cam | Web | 20. srpna 2013 v 17:19 | Reagovat

[5]: To nevím xDDD

7 Hatachi | 15. prosince 2013 v 21:09 | Reagovat

To je dokonalý, strašně moc se mi to líbí.
A Hannieho miluju, je to můj bias.
Bylo by pokračování?
Prosim prosim...

8 Sairen | Web | 17. prosince 2013 v 22:12 | Reagovat

[7]: Tím si už bohužel nejsem jistá, jelikož spoluautorka se jaksi nevyjadřuje...

9 Kouki~ | Web | 20. prosince 2013 v 16:22 | Reagovat

Děláš si srandu? X__x Máš se na svědomí protože se ze mě stala málem jen louže X___x xDD Já chci pokračování T_T Please... *kňučí jako štěně a jde si to přečíst ještě jednou :3*

10 Cam | Web | 24. prosince 2013 v 15:39 | Reagovat

[9]: Jak říkám... Kie se nijak do pokračování nehrne :-/ Ale jednou to dokončím, slibuju!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama