Andělé - typy

18. prosince 2013 v 3:15 | Cam |  Bytosti

Ve zkratce se vám pokusím vysvětlit základní typy andělů, kteří se budou vyskytovat v příběhu a také zde budete mít jejich jmenné rozřazení ^^Andělé
- nebeská stvoření přebývající v Heavenu (*autorka nemá ráda slovo "Nebe" *), kde si žijí své životy. Někteří zůstávají po celou dobu zde, jiní scházejí i do lidského světa.
--- --- --- --- --- --- ---

Anděl Života
- jedná se o anděla, který doprovází člověka při jeho zrození a vybírá mu strážného anděla. Jedná se o velice náročnou funkci a ne každý anděl je toho schopný. Navíc také dává pozor, aby někdo nezemřel dříve než má... což ale ne vždy vyjde.
- dost často jsou zamlklí a působí unaveně. Ale hlavně jsou plaší.
Kdo: Leeteuk, Kai, Luhan

Anděl Smrti
- je pravým opakem anděla Života. Jeho ůkolem je doprovázet člověka při umírání. Tito andělé bývají většinou úplně jiní, než by kdokoliv čekal. Čím více smti vidí, tím jsou sami živější... ale když je někdo naštve, tak si nezavdají ani s démony... kteří jsou většinou příčinou.
- mají velice specifický smysl pro humor.
Kdo: Heechul, Lay, Siwon

Anděl Strážný
- má za ůkol dohlížet na svého svěřence, kterého mu přidělí Anděl Života a kterého na konci svěřencova života předávají Andělu Smrti. S démony se střetávají téměř denně a snaží se své svěřence před nimi ochránit, ale vše se odvíjí pouze od vůle jejich chráněnce... a ta není zrovna vždy silná. Naneštěstí pro lidi, tito andělé se do nich nikdy nemohou zamilovat, protože lidé andělům přijdou jako jiný druh... asi jako lidem zvířata.
-většinou bývají společenští a upovídaní... ale mají i své temné chvilky, kdy s nikým nemluví. Ale ať se cítí jakkoliv, na jejich svěřence nedají dopustit.
Kdo: Kangin, Kyuhyun, Suho, Baekhyun,

Anděl Posel
- jeho povinností je zajištění informačního spojení mezi všemi - takový "Mrázek ústředna" - což je velice náročný ůkol. Jako jediní se nikdy nesetkali s démony, protože to nepatří k jejich práci. Také zaznamenávají informace o lidech do speciálních knih - dá se říct kronik.
- nejnevinnější stvoření na širém světě, většinou jsou usměvaví a dobří posluchači, proto za nimi ostatní chodí se svými problémy. Když mají problémy oni, jdou za Andělem Života, který je jim nejbližší.
Kdo: Eunhyuk, Tao, Yesung,

--- --- --- --- --- --- ---

Anděl Strážce
(neplést s Andělem Strážným!)
- nejvyšší anděl, který dohlíží na chod celého Heaven. Všichni ostatní jsou mu podřízení, ale jen málokdo se s ním setkal. Je příliš vzácné, aby se objevil mezi ostatními, ale občas se to může stát, aniž by si toho ostatní všimli.
- ač zastávají nejvyšší andělský úřad, jsou velice podobní lidem. Mají své touhy a sny. A každý z nich je jiný...
Kdo: *secret*

--- --- --- --- --- --- ---

V celé povídce se setkáte se všemi typy andělů... ale u Strážců Vám neprozradíme, kdo to je... možná na to přijdete, možná taky ne. Ale všechno hezky popořádku ^^
Postupně se tu budou objevovat osobní charakteristiky postav tak, jak jste je mohli vidět v traileru. A až je všechny dokončíme, tak se dočkáte prvního dílu naší povídky... nebo možná i dřív? *přemýšlí* No, uvidíme, až se zeptám YiYoo ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi | 18. prosince 2013 v 20:30 | Reagovat

Velice zajímavé a velice poučné.
Jen jsem se spletla u minulého článku.
Napsala jsem, že Kangin je démon a on je místo toho Anděl strážný...
Moc se těšim...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama