Rubikova kostka | EXO

12. února 2014 v 2:09 | Cam |  Oneshots
Tak jo, tady je jedna menší jednorázovka, která mě napadla u jisté fotky, kterou jsem použila místo coveru xD Myslím, že mluví za vše... A hlavně za to může i ten song xDDD

ettó, dole je taková malá anketka, tak bych byla moc ráda za odpovědi. Gomawo^^


Rubikova kostka
Fandom: EXO-M
Pairing: Kray (Kris/Lay)
Warning: Shounen~ai... maybe later 18+, když bude zájem xD
Věnování: Hatachi - za trpělivost, se kterou sem každý den chodíš, YiYoo - že na mě máš nervy a že mě dokážeš snést, i když jsem vytočená z RPG. A pak všem těm, co si to přečtou...


***
Ztichlým dormem se ozve rána následovaná tichým klením. Mladík se rychle sehne a začne uklízet střepy hrníčku, ale nedává pozor a pořeže se. To už začne opravdu nadávat a snaží se zastavit krvácení. Přitom tajně doufá, že nevzbudil leadera, protože to by měl mnohem větší problém, než jen vylité kafe. Jeho přání zůstane nevyslyšeno, když se za ním ozve temný, lehce rozespalý hlas.
"Co to tu vyvádíš?" přeletí pohledem po kuchyni a v duchu zhodnotí situaci. Hrnek už neslepí, kafe je vylité a ten malý trouba tu poskakuje s prstem v puse. Chytne ho za ruku a odtáhne do koupelny. "Ukaž to..." vezme ho za ruku a opláchne ji studenou vodou. Ze skříňky vyloví desinfekci a náplasti. "Bude to štípat" upozorní ho a následně už jen zalepí prst náplastí. Uklidí všechny věci a koukne na mladšího chlapce, který kouká do země a kouše si ret. Povzdechne si.
Lay zůstane sedět se sklopenou hlavou a zamrkává těch pár slziček, co se snaží utéct. "Yíhàn" vyhrkne, když zaslechne jeho povzdech. Zase všechno zkazil. Rozbil hrníček, pořezal se a navrch vzbudil leadera, což byla poslední věc, kterou chtěl udělat. "Nechtěl jsem tě vzbudit, gege." Dál kouká na zem a čeká, kdy leader spustí svoji triádu na jeho neschopnost.
Kris se na chvíli zarazí, když zaslechne omluvu z úst mladšího. Poslední dobou ji slýchá častěji než by chtěl. Neví, co se s mladším děje, ale rozhodně to zjistí. "To nic, stejně jsem už vstával. Mám hlad." usměje se a pocuchá mu vlasy. Až teď si uvědomí, že je tu podezřelé ticho. "Kde jsou kluci?" koukne na Laye, který se pod jeho pohledem zachvěje a schoulí se do sebe. "Máme volno, šli ven." vysvětlí, "Já půjdu uklidit tu kuchyň" vyhrkne a vyběhne z koupelny. Marně se snaží uklidnit své splašené srdce, marně mu už měsíce vysvětluje, že je to jen kamarád a kolega... navíc leader! Jeho srdce stejně neposlouchá a dělá si co chce.
Začne narychlo uklízet kuchyň, aby nikdo nic nepoznal. Střepy vyhodí do koše a pozametá. Pak vyloví něco k jídlu, co jim tam nechal Kyungsoo, a dá to ohřát. Ani si nevšimne, že Kris stojí ve dveřích a pozoruje ho. Ohřeje jídlo a nandá ho na talíře, otočí se ke dveřím, že ho zavolá, ale zasekne se. "Kris~gege. Jak dlouho už tu stojíš?" koukne na něj a rychle uhne pohledem, tváře mu lehce zčervenají pod Krisovým zkoumavým pohledem. "Jen chvíli. Kyungsoo uvařil?" sedne si ke stolu a prohlíží si talíř. "Jo, říkal, že nás tu nemůže nechat o hladu" přikývne Lay a posadí se taky. "Zhù nín hǎo wèikǒu" popřeje a pustí se do jídla, aby mohl co nejdřív zmizet ve svém pokoji.Kris se pustí do jídla a spokojeně pokýve hlavou, Kyungsoo je prostě skvělý kuchař.
Oba pomalu dojí, Lay odnese talíře do dřezu, ale Kris ho lehce odstrčí. "Tu ruku bys neměl dávat pod vodu" vysvětlí mu a umyje nádobí. Lay mezitím uklidí stůl a židle. Pak se pokusí nenápadně vypařit k sobě. "Někam spěcháš?" ozve se za ním Kris, který ho celou dobu pozoruje. "Etto, mám nějakou práci v pokoji," pokusí se z toho vykroutit a vycouvá z kuchyně. "Yixing. Musíme si promluvit" vyjde za ním a usadí se na gauči. Lay nemá jinou možnost než poslechnout, tak si sedne na opačnou stranu gauče.
"Co se děje? Poslední dobou jsi nervózí, zmatkuješ a celkově jsi se změnil" koukne na něj a čeká na odpověď. Lay se dívá na stolek, kde Sehun nechal svoji rubikovu kostku. Najednou je mnohem zajímavější ten kus plastu, než cokoliv jiného. Kris ho dál pozoruje a čeká na odpověď, které se nejspíš nedočká.
"To je ta kostka zajímavější než já?" posune se blíž k Layovi, aniž by si toho on všiml. Mohl mít Sehun pravdu? Vážně by mohl Lay být do někoho zamilovaný? A do koho? Jak moc by si přál, i když to nikdy nepřizná, aby miloval jeho. Aby jeho city byly opětované. Mezitím se Lay dostane ze svého transu. "Jo... teda ne!" vypískne a koukne na něj, překvapeně zjistí, že kouká přímo do leaderových očí. Rychle uhne pohledem a zčervená jak rajčátko, nad čímž se Kris musí jen pousmát. Vezme Laye za bradu a donutí ho kouknout na něj. "Yixing... wo ai ni" zašeptá a nakloní se k němu, aby spojil jejich rty v něžném polibku. Lay zavře oči a poddá se téměř okamžitě. Tak dlouho o tomhle snil. Když se od sebe konečně odpojí, aby se mohli nadechnout, Lay zašeptá ta dokonalá slovíčka, která pro Krise znamenají víc, než Gucci pro Taa (xD).
"Wo ai ni... Kris"

---------------------------------------------------
Dobrou chuť.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dg-entertainment | Web | 12. února 2014 v 9:53 | Reagovat

Huaaaaaa povídka pro mě.Gomawo unnie. Nyaaa Kray je tak cute pairing. *roztekla se* Hem asi bych ti měla taky něco věnovat :/ hmmm pokusím se něco sesmolit ve čtvrtek na kompech

2 Hatachi | 12. února 2014 v 19:53 | Reagovat

Strašně moc ti děkuju za věnování. Hodně moc potěšilo.
Ta povídka je skvělá.
Miluju Krise, on je dokonale krásný. O pokračování bych měla zájem.
A nejoblíbenější pár v B.A.P mam BangHim. Hlasovala jsem, ale pořád se mi tam točí kolečko, až se mi z toho dělá špatně, jak na to točení koukam...

3 luczaida | 19. února 2014 v 21:06 | Reagovat

Ja kray normalne shippuju:-D

4 Jaera | Web | 20. září 2014 v 19:39 | Reagovat

*vytekla*
Mian... nejsem schopná vyloudit něco kloudnějšího :D

5 Sairen | Web | 20. září 2014 v 19:48 | Reagovat

[4]: Jsem ráda, že se líbila xD

6 Lai^^ | 3. dubna 2015 v 22:17 | Reagovat

To je tak cute <3 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama