Po koncertu || SHINee

1. prosince 2014 v 12:00 | Sairenka |  Oneshots
Zdravím, jsem zpět s další povídkou, kterou mám na 3 A5 a 3 řádky v bloku. Je to takový menší mišmaš, takže to moc neřešte. No, ale zpátky k povídce, nečekejte nic světoborného, teprve se učím psát tenhle styl...

wow... tuhle povídku mám v rozepsaných už hodně dlouho... ale konečně jsem našla ty papíry a můžu ji dopsat xDDD

Fandom: SHINee
Pairing: OnKey
Warning: Shounen ai/ crazy?
Počet slov: 657

Koncert skončil. Poslední úklona fanouškům a konečně se může odvléct do šatny. Taemin poskakuje chodbou a má energie na rozdávání. Kde ji to škvrně bere? Jonghyun rozdává úsměvy na všechny strany, ale je na něm znát únava. Minho se snaží zklidnit Taemina, což se mu nějakým záhadným způsobem podaří. Rozhlédne se kolem sebe. Kde je Key? Najde ho pohledem. Kibum se sotva vleče, protože už napůl spí. Počká na něj a vezme ho kolem ramen. Kibum se na něj ospale usměje. Dojdou k šatně a konečně si pořádně oddechnou. Bylo to krásné, ale náročné. Minnie se konečně zklidnil a i na něm jde poznat únava. Převlečou se a odplouží k autu.Nasednou a Kibum usne jen co dosedne. Jonghyun ospale kouká z okna, 2Min sedí potichu vzadu. Ještě jednou kluky sjede pohledem a otočí se zpátky. Zavře oči a za chvíli ho Minnie budí, že už jsou doma. Dojdou do dormu a Kibum sebou práskne na postel, tak jak je, a okamžitě usne. Nechají ho být. Jonghyun se převleče a zaleze si do postele. Chvíli na to už spí. Minho donutí Taemina jít spát. Ten, jen si lehne, už spí. Onew mu naznačí, že by měl taky jít spát. Sám se dojde ještě napít a ukrást si kousek čokolády. Uloží se do postele a spí.
Vzbudí ho až něčí nos u jeho ucha. Kibum si spokojeně spí a ani si nevšiml, že spadl z postele. Naopak, víc se zavrtá do jeho polštáře a spí dál. Onew ho přikryje svojí dekou a nechá ho spát. Sám se zavrtá víc a snaží se znovu usnout. Jenže teď už mu to nejde. Otočí se čelem k němu a pozoruje ho. Měsíc slabě ozařuje jeho tvář, takže připomíná anděla. Onew se zase začne uculovat, jako vždy, když ho pozoruje. Nikomu ještě nedošlo, že za jeho výraz může právě tenhle poklad.
Kibum se zavrtí a otevře oči. Onew ihned zareaguje a zavře oči. Vypadá, že se mu prostě jen zdá nějaký sen. Kibum se zarazí a přemýšlí, kdy se dostal sem. Že by spadl? Proč ho nevzbudil? Všimne si Onewova úsměvu. Copak se mu asi zdá? Možná o jídle? Jinak by neměl tenhle výraz, nebo snad? Mohl by? Ale ne, na co to zase myslí! Jeho leader ho prostě jen nechtěl budit. Zase zavře oči a snaží se usnout.
Jonghyun se přetočí a imaginárně zatřepe hlavou. Ti dva jsou vážně paka. Snad každý ví o tom, že po sobě pokukují. A ten Onewův výraz, kdyžse na Kibuma dívá? Připomíná tím ty trhlé fanynky co slintají nad Taeminem. On se jim ani nediví. Je vážně sladký, ale na tohle by vážně neměl vůbec myslet. Víc se zachumlá a znova usne.
Ráno se kluci vytratí z ložnice dřív než se ti dva vzbudí. Jonghyun má sraz s kamarádem, 2Min jdou někam ven, dělat jim reklamu :-). Jonghyun se zasměje, když si představí výraz těch fanynek. Chvíli poté, co odejdou, se Onew vzbudí. Je mu horko, což nechápe. Po chvíli si uvědomí zdroj tepla a zrudne. Kibum na něm v podstatě leží... a nevypadá, že by se chtěl odsunout. Onew se zavrtí, čímž ho vzbudí. Jenže Kibum se jen víc přitiskne a jde znovu spát. Onew se přetočí a přitáhne si ho do náruče. Odhrne mu vlasyz čela a líbne ho na líčko.
Kibum se trošku zachvěje a pootevře oči. Kde to je? A proč je mu takové horko? A kdo ho to proboha drží??? Pozvedne oči a střetne se s Onewovým pohledem... a tím jeho úsměvem. Opětuje mu úsměv. Onewova náruč se kolem něj sevře pevněji. Kibum se k němu přitulí a políbí ho na odhalený krk. Onew se zachvěje a chytí ho za bradu. Skloní se k němu a políbí ho na rty. Kibum překvapeně zamrká, ale neodtáhne se. Onew se odtrhne od jeho rtů. Oběma zčervenají tváře a stydlivě se na sebe usmějí. Kibum se přitulí ještě blíž a opře se o jeho hruď. Po chvíli oba znovu usínají... s úsměvem na rtech.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tina | Web | 1. prosince 2014 v 13:30 | Reagovat

Jakoze krasne. Hehe ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama