Three

22. ledna 2015 v 16:00 | Sairen |  3F - Fight For Freedom


3.
"Sejdeme se na místě. Čtvrté patro vlevo. Zatím" kývla na něj a rozjela se pryč.

Cesta na velitelství jim zabrala sotva pár minut. Vyběhla schody s Yoem za zády. Vešla dovnitř a rozhlídla se. Jong něco dělal s počítačem, Taem počítal ovečky a zbytek nebylo vidět.
"Který stůl je můj?" koukla na Jonga.
"Tam…" zůstal zírat na Siksina, který se culil.
"To je Siksin. Chvíli tu zůstane." mávla směrem k němu. "Kde je zbytek? Jede sem druhý tým."
"Jsou v kuchyňce. A ty zadní tři stoly si máte rozebrat. Key je u dveří."
"Okey" hodila si tašku na stůl a Yo si sedl na stůl. Pousmála se a přitáhla si ho k sobě. V tichu místnosti se ozývalo jen jeho vrnění, když ho škrábala za oušky.
"Já myslel, že se tu má pracovat." uchechtl se někdo u dveří.
"A hele, Anchovy. Ty ještě žiješ?" zašklebila se. "Nejdéle živý člen TOPova týmu. Kromě něj samého."
Z kuchyňky se vynořil zbytek týmu a hned se rozebrali ke svým stolům. Jinki si prohlížel nově příchozí. Až jako poslední vešel TOP. Už jen aura kolem něj dávala najevo, že je skutečný zabiják. Z kapsy vytáhl obálku a předal ji Jinkimu. Ten si v rychlosti přečetl obsah.
"Má vás být šest." přepočítal si je radši znovu.
"Menší chyba v hlášení" pokrčil Anchovy rameny a drbal Yoa za ušima.
Sairen jen věnovala klukům jeden pohled a ušklíbla se. Jasně, chyba jménem Bom. Ta holka se sice nezdá ale je nebezpečná. Zabzučel jí mobil. Rubix se právě nastěhoval do nového bytu. Naproti jejich kanclu. Takže na ně skvěle viděl a mohl dohlížet na dění vevnitř. Díky jejich sluchu nemuseli používat telefony ani štěnice.
"Anchovy vypadá staře" ušklíbla se a nekomentovala to.
TOPův tým si zatím rozebral stoly. Sám TOP si sedl doprostřed místnosti, Anchovy proti němu. Bom vedle Kibuma a zbylí dva se nacpali mezi Jonga a Minha. Ten měl stůl hned naproti dveří do YiYooniny kanceláře.
"Poznalas ji? Swan? Vážně odešla z terénu?" jen si povzdechl a naznačila, že má teď být zticha.
"Rubix nás sleduje, že?" Anchovy se na ni ani nepodíval, spíš zkoumal zdejší síť.
"Prý vypadáš staře." ušklíbla se.
"A on jak děcko." naprosto s klidem se naboural do všech systému a nasadil do nich své sledovací programy. Jeho IT schopnosti byly snad neomezené. Dostal se kamkoliv chtěl.
"Víš, co bych chtěl?" koukl na ni a protáhl se.
"Porno?" všechny pohledy se stočily na ně. Část byla pobavená, druhá zase mimo.
"To taky" zasmál se, "chtěl bych váš sluch. Nemuset používat štěnice ani nic jiného."
"Není o co stát. Slyšíš všechno, co o tobě kdo řekne. A ne vždy je to hezký. Hlavně pokud jsi tam, kde jsme my. I mezi Ghosts panuje nenávist. Bohužel." zakončil Yo.
Jinki mlčky pozoroval tuhle přestřelku. Nechápal, jak se můžou znát. Vždyť Ghosts jsou v utajení.
Nickhun se zatím dostal do osobních složek všech členů a vytiskl je. Beze slov je předal Jinkimu. Ten si je vzal a překvapeně se na něj díval. V rychlosti si je pročetl. Celý tenhle tým se setkal snad u každého případu s Ghosts. Jméno Rubix tam zaznělo velmi často, takže už mu to dávalo smysl. Minho si zatím všechny měřil pohledem. Amber něco datlovala do mobilu, Taem spal, Dino bojoval s počítačem, Kibum poočku pozoroval TOPa a ten zas koukal na něco, co mu ukazoval Anchovy.
"Jsi si jistý?"
"Hele, pochybuješ snad o mých schopnostech?" odfrkl si Anchovy. "Určitě jsou to SW, kdo jiný by se snažil dostat do našich složek? Navíc je to jeho heslo."
"Zkus je najít."
"Adresu má Soo. Ale je to kavárna."
"Siksin tam zajde." kývla na něj a ten v blesku zmizel. Taemin jen zamrkal a sjel všechny pohledem.
"Co je to SW, o kterém furt mluvíte?"
"Zrádci, kteří chtějí ovládnout svět a všechny si podmanit, jen proto, že mají schopnosti. Jsou to lidé i kožoměnci. Většina z nich patřila k Ghosts, ale přeběhla. Organizaci pojmenovali Superior Warriors." osvětlil kluk sedící vedle Minha. "Snaží se nás infiltrovat a zničit, aby mohli ovládnout centrálu, kde jsou špičky. Jenže neví, že centrála je dávno prázdná." ušklíbl se.
"Jak to myslíš?" dokonce i Amber vypadala překvapeně.
"Amber, dovol mi představit ti "První". " ozval se TOP a ukázal na Sairen a Sooa. "Tady Soo je geniální mozek, který vytvořil naši počítačovou síť. Ale radši je v terénu, než zavřený někde v kanclu. A Sairen je Sairen." zašklebil se.
Jinki se na ni zadíval.
"Klidně dokážu tuhle budovu shodit jednou rukou. Jsem prostě moooc silná."
Anchovy se jen křenil. Moc dobře si pamatoval, jak se opřela o lampu a ta lampa šla hned k zemi.
"Ale asi by nebylo od věci se představit hoši." mrkla na ně a došla si pro kafe.
"Jsem TOP a vedu tuhle bandu trotlů" ukázal na svůj tým.
"Bom, zaměření blízký boj." Jong zamrkal, tahle panenka?
"Anchovy, IT magor. Dokážu se dostat kamkoliv"
"Soo, lycan, IT mozek, záložní sniper"
"Nick, řidič, sekretářka, kuchařka a tak dál…"
"Ještě pořád? Myslela jsem, že už ses toho zbavil" zasmála se. "Úděl nováčka v týmu."
Jinki si je prohlídl a pak představil svůj tým.
"Jong, stratég … Minho je sniper, Taem volavka, zaměření blízký boj. YiYoo naše sekretářka a Kibum - drogy a jedy"
TOP si ho prohlídl pozorněji. Tohohle kluka si pamatuje. Tu noc se toho stalo hodně.

POV

Ulicí se rozléhal řev. Lidé pobíhali z místa na místo a snažili se zachránit si vlastní kůži. Clapec se krčil u zdi a snažil se s ní splynout. Jak se proboha dostal sem? A ta věc, co na něj zírá, je proboha co??? Vyděšeně se díval na něco, co připomínalo mutanta člověka a vlka. Naprosto šíleného mutanta. Vtom se odněkud ozval výstřel, který zasáhl tu "věc" do boku. Zpoza rohu se vynořili "První" za doprovodu vojáků, nebo co to byli. Chlapec se pokusil dostat pryč, když mu bokem prošla strašná bolest. "Bestie", jak se přezdívalo lidem, kteří nedokázali projít přeměnou, ho zasáhla do boku a drápem mu bez problému rozřízla svaly i kůži. V tu samou chvíli jí hlavou proletěla další kulka a něčí noha i odkopla dostatečně daleko. K chlapci se sklonil muž, ne o moc starší. Něco říkal do vysílačky, ale tomu chlapec nerozumněl. Za ním stál muž s modrými vlasy a aurou zabijáka. A pak už jen viděl další oči, jako tekuté stříbro. Přes bok mu přejelo něco vlhkého a pak ztratil vědomí.
Mezitím se skupina 4 mužů vydala za Bestií, která v agónii utekla. Nikdo netušil, že je to past. Sotva došli do druhé ulice ozval se řev a výstřel, který jednoho z nich poslal k zemi… a zárověň do nebe. Nebylo se kam skrýt. Opětovně se ozvala střelba a další z nich se zhroutil k zemi. To už se k nim přidal i vlk. Přesněji vlčice, která pomalu dosahovala výšky 160 cm v kohoutku. Její šedé oči skenovaly okolí a během chvíle našla střelce. Ten neměl šanci proti drápům Nekomato, který celou situaci hlídal ze zálohy. Zbylí muži se rozhodli postarat o zabité. Menší z nich se otočil k jejich vůdci, když se ozval výstřel a zasáhl ho přímo, takže se mu prostě zhroutil do náruče. Nekomato se pokusil najít střelce, ale ten zmizel stejně rychle jako se objevil. Vlčice se rozběhla po stopě, ale ta zmizela o pár bloků dál.
Modrovlasý v šoku zíral na nehybné tělo svého kolegy, kamaráda … a milence. Ulicí se rozlehl výkřik plný bolesti. Tu noc modrovlasý přísahal smrt tomu, kdo za tohle mohl. Opatrně odnesl jeho tělo k chlapci v bezvědomí. Rána už se mu zacelila. Vlci mají zvláštní schopnost léčit rány.
Za pár minut dojela pohotovostní jednotka, mrtvá těla naložili, stejně tak chlapce. Modrovlasý nastoupil k nim a stále držel svého přítele za chladnoucí ruku. Chlapec sebou občas cukl. Zkontroloval ho. Měl horečku, ale to nebylo neobvyklé. Byl vlastně zázrak, že to dítě žije. Podle dokladů si zjistil jeho jméno. Kim Kibum. To jméno si zapamatoval.

POV end


Two ________________________________________________ Four
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Týna | Web | 22. ledna 2015 v 16:49 | Reagovat

Super díl a super povídka, moc se těším na další :)

2 Jaera | Web | 22. ledna 2015 v 21:25 | Reagovat

Mhehehehehehe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama