Duben 2015

Chapter 16

20. dubna 2015 v 20:29 | Dongsaeng |  LiS
Lidi vy mě budete nenávidět. Tohle je totiž poslední díl. Já vám to zapomněla v minulém předkecu říct :D . Ale uznejte, že opravdu není moc o čem už psát. Jedině jak mafie naložila s Hanem a Chulem, ale nebudu svině a hezky ty dva nechám žít už normální život bez toho aniž by museli utíkat.

Chapter 15

20. dubna 2015 v 20:29 | Dongsaeng |  LiS
Mno dneska si jdu pro maturitní vysvědčení a vůbec se mi tam nechce. Ono je to fakt pěkně na určitou část těla ženy :D, když už od nástupu na školu je naše třída nejoblíbenější třídou ředitele. No takže počítám s focením a pak s tím, že nás vyvěsí na školní web. POMOC! Jestli foťáku nerupne čočka, tak už fakt nevím co mě zachrání.

Chapter 14

20. dubna 2015 v 20:27 | Dongsaeng |  LiS
Uhn. Rozhodla jsem se trochu pohnout s tím procesem. A tak je tu ta kapitolka hnedka. Já vím. Slibovala jsem bůh ví kolik povídek, ale u některých jsem se i zasekla, tak pardon. A užijte si díleček.

Chapter 13

20. dubna 2015 v 20:25 | Dongsaeng |  LiS
Tohle tu taky parádně dlouho nebylo. Jsem si musela přečíst poslední kapitolku, abych věděla o čem mám sakra psát. A rozhodla jsem se, že navážu na ten Teukův zasněný výraz. Chtělo by to vysvětlení, koho že to má náš drahý blond právník rád. Pak bych se vrátila trošku k Henrymu. A pak k Heechulovi a Hengengovi.

Chapter 12

20. dubna 2015 v 20:22 | Dongsaeng |  LiS
Tak jo další dílek je tady. Prěmýšlela jsem nad ním opravdu dlouho než jsem se rozhodla to hodit do písmenek :D . Ne shrnovatpředchozí díl nemá cenu ne? Není to zas dlouho co tu byl.

Chapter 11

20. dubna 2015 v 20:16 | Dongsaeng |  LiS
Hahaha. Tohle tu parádně dlouho nebylo. Jsem si zas četla poslední kapitolu a zjistila, že se to začíná docela dobře vyvíjet. Teď by se tam mohl konečně objevit Leeteuk a odvézt Haeho a soused bude Eunhyuk :D yeah ano, přesně to udělám. Snad...

Chapter 10

20. dubna 2015 v 20:12 | Dongsaeng |  LiS

Tak další díl LIS je tu. Trošku jsem využila své nemoci v prospěch blogu. Vsadím se, že ve škole mě všici nenávidí, páč jsem chyběla, když se zkoušelo půlnočko na maturák, ale pardón s šílenou bolestí hlavy, kašlem a inhalátorem přeci do školy půjde jen šílenec. Dál mě asi proklíná učitelka na anglinu .... jep ty eseje jsem jí ještě nedala... a navíc se psala písemka. No budu mít zas hodně co dohánět. Podle toho co jsem četla tak nějak na fb, tak se píše ještě ekonomika. *head desk* Um to abych se ty daně kurva naučila.
Tak moc se vykecávám, takže zpět k LIS. V minulém díle se Heechul setkal tváří v tvář své lásce ze studentských let. Nikdy Hankyunga nepřestal milovat.Veškeří chlapci, které kdy měl u sebe se v několka ohledech vždy podobali Hankyungovi. Henry čínštinou, Wook očima, Sungmin úsměvem a Donghae svou vzpurnou osobností. A Kyuhyun mu ho připomínal svými vlasy. No... tak tolik k předešlé kapitole.
Užijte si tuhle a podotýkám, že každý z vás je sledovaný čínskou triádou..... just kidding jak bych se s nimi asi dostala do kontaktu? I když.... mám občas nepříjemný pocit, že mě někdo sleduje. Ale což může to být i česká tajná služba... jsem totiž hodně rejpavý člověk a možná jsem si dala až moc věcí dohromady. Což je pro ně asi nebezpečné. Tak si čtěte děti moje, já se zatím pokusím udělat oběd aniž bych do něj naprskala a naučím se konečně s inhalátorem.

Chapter 9

20. dubna 2015 v 20:08 | Dongsaeng |  LiS
Hem... dlouho to tu nebylo co? Pamatujete si vůbec o čem to je? Já teda upřímně musela tápat v hlubinách mozkových, abych mohla pokračovat. Noooo v téhle kapitole se dozvíte jak vlastně Heechul po odvozu policejním autem dopadl a co ho sakra přinutilo dělat těm andílkům ze života peklo. A budete příjemně překvapení.
So lets read ;) .
Ubytovali ho v samostatné cele. Mezi zadrženými se už rozšřilo, že chytli prznitele dětí. Nemusel by vůbec skončit dobře. Při nejhorším by měl rozmašírovaný obličej. Opřel se o zeď a zahleděl se ke stropu. Wookie.... vypadal hned o něco líp, když ho uviděl s tím mužem. Tak nějak v něm zatrnulo, když viděl jak Ryeowookie reaguje na jeho maličkost. I ta nakládačka od onoho chlapa mu byla putna. Nikdy nikomu z těch kluků neublížil. Ani Haemu. O tu jeho vizáž se postarala jedna z těch goril, co si je najal. Kyuhyun.. jeho objev na něj zavolal policii a odmítal se k němu jen přiblížit. Bolelo to. A nejen to.... bolelo ho, že se ho kluci bojí. I ten maličký Ry sebou pokaždé cukl, když se ho dotkl a to byl něžný. Zamrkal, aby zahnal slzy. Byl na Wooka nasraný, když ho načapal v koupelně s Rym. Pustil k němu tvrdší lidi. Na druhou stranu byl vyděšený, když ho našel opět krvácet. Vše maskoval za maskou tvrdosti a hrdosti. Nikdy takový ale nebyl. Kdyby neměl v zádech mafii, tak tohle vůbec nemusí podstupovat. Co je asi s klukama? Henry, Donghae a Sungmin.... jsou v bezpečí?
"Jídlo..." někdo mu do cely strčil jídlo v misce.
Zvedl se. Sebral misku a snědl jídlo. Neztěžoval si na chuť. Vůbec ji nevnímal. Mechanicky jedl. Misku položil zpět a vrátil se na kavalec. Znovu se opřel o stěnu. Každá rána, která dopadla na jeho tvář od toho muže, tak bolela mnohem víc než si přiznal. Cítil z toho muže bezmeznou lásku k Ryeowookovi. Ano cítil ji... Ryeowook musí být šťastný... I on je svým způsobem šťastný. Je to zvrácené, ale je to tak. I on byl kdysi šťastný.
Měl Hankyunga. Han i on měli něco kolem dvaceti, když se poznali. Han neuměl pořádně korejsky, tak ho doučoval na žádost učitele. Postupně se k sobě dostávali. Věděl o Hanovi opravdu málo. Zato Han o něm věděl úplně všechno. Věděl jak ho rozveselit, když mu bylo smutno. A dva dny na to, co se spolu vyspali se na škole objevila spousta chlápků s anténama v uších. Hana sbalili a odvezli. Z posledních sil dokončil školu. Začal podnikat, aby si vydělal na cestu z Koreje. Chtěl jít po stopách Hana a přivést ho zpět k sobě. Ale podnik mu začal strádat. kde se vzali, tu se vzali zas ti chlápci s anténama v uších. Řekli mu co má udělat jinak Hana už neuvidí. Podepsal ten proklatý cár papíru, že bude provozovat erotický podnik a odvádět peníze do Číny. Zamiloval se do jednoho ze svých gentlemanů.... staral se o něj jako kdysi o Hana a oni přišli a zabili ho. Ano zabili ho před jeho očima. Se slovy, že příště půjde i Han...
Pak našel Sungmina a Haeho, Ryho našel jak bloudí Soulem a brečí. Neunesl ho. Jen se ho ujal. Dával mu všechno co chtěl. Připravil ho na jeho práci a nepouštěl k němu nikoho, kdo by mu mohl ublížit. A pak Wook. Okouzlil ho. Takový roztomilý chlapec, co utekl z domova. Byl k němu hodný, ale, když na něj mafiáni začali tlačit, tak k němu musel pustit zákazníky. Wook se ho od té chvíle bál.
Zátah policie, kdy Wook utekl byl pro něj jako úleva. Jak změnil místo pobytu, tak mu mafiáni dali pokoj. Víceméně Wooka hledal, aby se mu za všechno omluvil. A narazil na Kyua. Chlapce s jasnou tváří závislého na hrách. Chlapec si mu vylil srdíčko, že je vlastně sirotek v pěstounské péči a že o něj pěstounka nejeví moc zájem. Navrhl mu, že může jít k němu. Kdo mohl vědět, že na adrese, kde ho má vyzvednout bude i Wook.
Yesung.... ten muž, u kterého Wook je, předtím chodil s Kyuem. Byl z toho v šoku a tak se ani moc nebránil ranám, které na něj dopadaly. Zasloužil si to. Nevinné děti zatáhl do erotického podniku, aby mu zachránily krk... a nejen jemu, ale i Hanovi, kterého drží bůh ví kde.
"Je tu váš obhájce,"do cely vešel policista, že ho odvede do kanceláře.
Obhájce? Nikdy neměl potřebu se hájit před soudem. Hádal, že ho poslali oni. Patrně potřebují jeho peníze. Nechal se odvést do kanceláře. Usadil se a čekal, až muž stojící u okna laskavě otočí tvář dovnitř. Když to ale konečně udělal, tak Heechul doslova zalapal po dechu.
Ta tvář.... oči, ústa, která kdysi tak náruživě líbal. Ruce, které ho hladili na těch nejintimnějších místech. Polkl. Han je v naprostém pořádku....
"Hannie..." splynulo mu ze rtů.
"Heechule..."odměřený tón, kterým řekl jeho jméno ho zamrazil.
Han už není takový jakého ho znal. Co to s ním sakra provedli? Do očí se mu natlačily slzy. Bylo mu jedno, že všechno tohle uvidí ti policajtský grázlové. Jeho srdce se válí rozbité na střípky u Hanových nohou. On dělal všechno aby ho zachránil a odměnou jsou mu jen chladná slova....
"Vypadni.... "zmohl se jen na jedno slovo.
Han na něj zaraženě zíral. Po tvářích se mu kutálely slzy. Pálily v rankách na jeho obličeji, které způsobil Yesung. Ale bylo mu to fuk.
"Proč?" Han se neměl k odchodu.
"To už radši půjdu do vězení než se nechat zachránit bastardem, který mi zlomil srdce!"
Prudce vstal a zabušil na dveře, že chce pryč. Han přešel místnost a prudce ho otočil k sobě.
"Ne Heechule... ty si zlomil srdce mě..,"přiblížil se k jeho uchu,"Všichni do jednoho zemřou. Sungmin, Donghae, Kyuhyun, Ryeowook a i maličký Henry. Milovat si měl jen mě..."
Došlo mu co teď řekl a zalapal po dechu. Ne.... jsou to děti....
"Jsou to děti..." šeptl zlomeně a sjel do dřepu.
Objal si nohy a plakal. Ne tentokrát ne kvůli zlomenému srdci, ale kvůli životům, které kvůli němu budou zničeny. Ve všech viděl něco s Hana, proto je měl tak rád...
"Zabij mě.. jen ne je..."šeptl zničeně a zvedl k Hanovi uslzené oči.
"Dej mi jeden důvod..."protáhl Han s ďábelským úsměvem na rtech.
"Každý z nich mi připomínal tebe.... "
Hankyung se zarazil. Úsměv mu slezl ze rtů. V očích se mu mihla bolest z poznání, že Heechul na něj nikdy nezapomněl.
"Miluju tě.... vždycky jsem tě miloval. Ty peníze co mám měly jít na to abych tě našel...." Zabořil tvář do dlaní a vzlykal.
Han se ale neměl k tomu, aby ho utěšil. Cosi rychle řešil po telefonu.

Chapter 8

20. dubna 2015 v 20:07 | Dongsaeng |  LiS
Tak po dlouhé době opět LIS. Nevím jestli se vám to bude líbit, ale líp to asi nenapíšu.
Choice trošku zahrabalo a začala tvořit povídku na EXO s exorcismem, nebo spíš posedlostí. Absolutně netuším co mě to zas napadlo, ale začíná to být celkem zajimavé.
Zpět k LIS. Tenhle díl je tak trochu oddechový. Stane se tu jen taková drobnost . Tak si to užijte ;) .

Chapter 7

20. dubna 2015 v 20:05 | Dongsaeng |  LiS
Takže pokračuju v LIS. Upřímně jsem celkem sama udivená jak se to teď vyvíjí. Očividně mi opět začíná žít příběh podle svého a já ho jen přepisuju.
Co bych dala za obývák plný Juniorů :3 . Hehehe a to jich ještě několik od někud vykoukne :D . *na zemi* Vůbec mi nehrabe... vůbec.
Lidi zjistila jsem, že jsem se tak trochu nepřímo účastnila výzkumu o známosti korejských skupin v zámoří. Vyplňovala jsem k tomu nějaký dotazník a už je to tak měsíc bo dva. A dneska se objevily výsledky oblíbenosti skupin i sólistů. První tři místa jsou BIG BANG, Girls Generation a naši zlatí Junioříci. Čtvrtí byli překvapivě EXO. No a zbytek už mi nepřišel tak podstatný. Takže jsem se záhadným způsobem přes kilodvacet internetových odkazů dostala k výzkumu :D . A to měl být výzkum jen ohledně asi 659 zahraničních studentů na jedné z korejských univerzit. *padla* Jo asi se dám na hackerství :D .
Jo a ehm asi dáme 18+. Jaksi se mi to zvrtlo :D .