Chapter 10

20. dubna 2015 v 20:12 | Dongsaeng |  LiS

Tak další díl LIS je tu. Trošku jsem využila své nemoci v prospěch blogu. Vsadím se, že ve škole mě všici nenávidí, páč jsem chyběla, když se zkoušelo půlnočko na maturák, ale pardón s šílenou bolestí hlavy, kašlem a inhalátorem přeci do školy půjde jen šílenec. Dál mě asi proklíná učitelka na anglinu .... jep ty eseje jsem jí ještě nedala... a navíc se psala písemka. No budu mít zas hodně co dohánět. Podle toho co jsem četla tak nějak na fb, tak se píše ještě ekonomika. *head desk* Um to abych se ty daně kurva naučila.
Tak moc se vykecávám, takže zpět k LIS. V minulém díle se Heechul setkal tváří v tvář své lásce ze studentských let. Nikdy Hankyunga nepřestal milovat.Veškeří chlapci, které kdy měl u sebe se v několka ohledech vždy podobali Hankyungovi. Henry čínštinou, Wook očima, Sungmin úsměvem a Donghae svou vzpurnou osobností. A Kyuhyun mu ho připomínal svými vlasy. No... tak tolik k předešlé kapitole.
Užijte si tuhle a podotýkám, že každý z vás je sledovaný čínskou triádou..... just kidding jak bych se s nimi asi dostala do kontaktu? I když.... mám občas nepříjemný pocit, že mě někdo sleduje. Ale což může to být i česká tajná služba... jsem totiž hodně rejpavý člověk a možná jsem si dala až moc věcí dohromady. Což je pro ně asi nebezpečné. Tak si čtěte děti moje, já se zatím pokusím udělat oběd aniž bych do něj naprskala a naučím se konečně s inhalátorem.

Zvedl hlavu, když zaslechl hlasy. Zvláštní... Kyu s Wookiem přeci nedokáží takový kravál. Pohlédl na Yesunga. Ten už byl na nohou a šel se podívat co se děje. Zvedl se taky.
"Sungu... to jsou moji kamarádi,"šeptl Wook.
Poznal hned o koho jde. Ten chlapec s jizvami musí být Donghae a ten nejmenší Henry... Kyuhyun nepěkně provrtával očima blonďáka. Nečekal by, že všechny oběti toho hajzla se objeví v jednom domě.
"Rád.. rád vás poznávám,"vykoktal ze sebe Yesung.
Hahaha. Je nervózní z tolika dětí. I když ten blonďák rozhodně už dítě není. Tedy věkově možná ano, ale vyspělostně rozhodně ne.
"Ahoj kluci, hodně jsem o vás třech slyšel. Co kdybyste šli dál, ať vás můžu prohlídnout?"
Po těch slovech všichni tři zbledli a o krok couvli. Tázavě se podíval na Wookieho, který ovšem očima visel na Sungovi. Naopak Kyuhyun protočil oči a otočil se k té trojce.
"Žádný strach Dong je doktor, jen se koukne, jestli vám nic není. Wooka už ošetřil a ne jednou,"kousavou poznámku si nenechal pro sebe.
Jo... a prej, že Wookovi odpustil. Houby s octem. Tak ale na vině je i Yesung. Seznámit ex s novým přítelem fakt nebyl chytrý tah... i když vlastně se tak úplně nepoznali přes něj. S povzdechem čekal, až se jeden z těch tří pohne. Nakonec se první k němu vydal blondýnek.
"Tak já půjdu první. Jsem Lee Sungmin,"představil se mu.
"Já jsem Shin Dong Hee, ale všichni mi říkají Shindong. Jsem lékař, takže se nemusíš ničeho bát. Teda krom focení... musím předat dokumentaci policii,"hořce se pousmál.
Všiml si jak se blondýnek kouše do rtu při slově focení, ale pak jen přikývl. Společně zapadli do obýváku. Počkal až se svlékne do spodního prádla a pořádně si ho prohlédl. Vypadal celkem dobře. Žádné podlitiny, celkem dobře živený.
"Sundej si prosím spodky..." požádal ho.
Chlapec se zachvěl. Chápal to. Bál se, že mu něco provede. Hmmm je v pořádku... zvláštní.
"Můžeš se obléknout. Vypadá to, že narozdíl od Wooka si měl štěstí na lidi, které k tobě ten hajzl pouštěl,"poznamenal a zapsal si vše co viděl.
"Vlastně je to tím, že jsem tam byl dlouho. Ze začátku jsem vypadal taky občas jako Wook, ale jen, když jsem naštval Heechula,"svěřil se mu blonďák.
"Bil tě?"
Blonďák zavrtěl hlavou. Zvláštní, ani Wook se nezmínil, že by ho ten bastard bil. Že by nechtěl trestat?
"Myslím, že Heechul neměl žaludek na to nás trestat. Nikdy nám neublížil. Vždycky se staral, abychom měli všechno co potřebujeme. Staral se o nás než k nám někoho pustil, ale chladně se vždy odvracel, když jsme zklamali. Nikdy se o Wooka moc nestaral, když krvácel,"Sungmin se rozpovídal.
Tak tohle je hodně zvláštní. Ten muž si otevře erotický podnik, stará se o chlapce než je pošle k zákazníkům, ale když jim má projevit alespoň trochu lásky, tak se stáhne a je chladný. Hm měl by zavolat Kibumovi, aby mu udělal psychologický profil.
"Zvláštní... pošli sem dalšího,"usmál se na něj a připravil si věci.
Přesně jak předpokládal po Sungminovi šel Donghae. Jizvy na tváři byly strupy. Musel je získat teprve nedávno.
"Jsem Lee Donghae..." řekl opatrně.
"Ano já vím... mluvil o tobě Wook,"přikývl.
Kluk na něj vyvalil oči. Bál se. Ostatně jako se bál i Sungmin.
"Svlékni se do spodního prádla, jen ti udělám vyšetření, nemáš se čeho bát,"ujistil ho.
Donghae se neochotně svlékl. Měl na sobě dost jizviček. Hádal, že byl hodně žádaný na sadomasochistické hrátky. Hádal, že i on nemá žádná zranění v okolí konečníku. Wook se totiž zmínil, že i Hae tam byl déle než on.
"Ty jizvičky by měly zmizet. I ty na tváři, když si je nerozškrábeš. Seženu ti na to nějakou mast, aby se to hojilo rychleji,"podal mu oblečení, aby se zase oblékl.
Donghaemu vyletělo obočí vzhůru. Snad si ten kluk nemyslí, že mám chuť na sex...
"Snad sis nemyslel, že po tobě budu něco chtít. Budu se ženit,"zavrtěl hlavou.
Donghae přikývl, že rozumí a bleskově se oblékl. Pak ale zůstal a posadil se naproti němu.
"Něco bys mi chtěl?"
Donghae chvilku váhal. Pak se ale vzchopil.
"To na obličeji mi neudělal Heechul, on by mi to neudělal nikdy...."šeptl.
Takže další polehčující okolnost pro toho grázla. Tak nějak má pocit, že ani snad dobrovolně neměl tenhle typ podniku. Kibum bude mít hodně práce...
"Můžeš jít, pošli mi sem toho maličkého,"usmál se na něj a zas se sklonil k dokumentaci.
Henry vklopýtal s děsem v očích do provizorní ordinace a klepal se jako ratlík.
"Henry, nemusíš se mě bát. Nic ti neudělám. Jestli nechceš, tak se ani nemusíš svlékat, protože jak na tebe koukám, tak ses měl stejně jako Sungmin,"poplácal na sedačku vedle sebe.
Chlapec váhal než se posadil. Byl roztomilý. Hádal, že se o něj Heechul staral opravdu dobře. Podle něj měl doposud tak dva zákazníky a ti chodili pravidelně.
"Hádám, že k tobě pustil nanejvýše dva prověřené lidi,co?"
Henry zrudl a přikývl. Zase něco co mluví v prospěch pachatele. Ten chlap má opravdu složitou osobnost.
"Podle policie jsi vedený v rejstříku pohřešovaných osob. Hádám správně, že tě ale neunesl, jen tě našel a staral se o tebe, viď?"
Zase se dočkal jen přikývnutí.
"Spal si s ním?"
Henry krátce přikývl. Ach bože z toho chlapce snad kloudného slova nevypáčí.
"Ale spal si i s Wookem... trošku mu to vyklouzlo, když blouznil v horečce. Dost se styděl, že to řekl,"podotkl jen tak mimochodem.
"Wook o mě mluvil...."roztomilý hlásek s čínským přízvukem zněl nadšeně.
Polkl. Je snad ten malý zakoukaný do Wooka? Aish.
"Ano, ale styděl se. Yesung mu totiž neřekl, že to vyklopil. Má Wooka totiž moc rád,"vysvětlil.
"Yesung.. chmch..."Henry se zamračil.
"Je mi líto Henry, ale Wook má Yesunga taky rád. Tady mračení a vztekání se nepomůže."
Chlapec k němu zvedl oči plný slziček.
"Poslyš Henry... vím, že máš Wookieho rád, ale nenič mu tu lásku, kterou si stačil za pár dní vybudovat s Yesungem. Už stačí, že Kyuhyun to nemůže vystát,"povzdechl si.
"Kyuhyun... co má co společného s těma dvěma?"
Aha takže mu ani jeden z nich neřekl co se tu děje. Bezva... tak aby to vysvětlil.
"Kyuhyun je Yesungův expřítel..."řekl tiše.
Henry vytřeštil oči. Tohle asi nečekal. Ne nemohl to čekat.
"Ale vždyť se k němu Kyu chová tak hezky...."šeptl.
"Jen přetvářka... stále Sunga má rád, a teď, když zjistil, že ho opustil jen kvůli zločinci, tak není zrovna nadšený, že má Wooka. Na druhou stranu je mu Wooka líto, kvůli tomu co se mu všechno stalo. Je to takový podivný vztah mezi nimi..."
***
Sledoval jak se kluci střídají v obýváku a nevraživě zahlížel na ty dvě hrdličky. Je to tak nefér... Sung byl jeho, jen jeho a teď ho má Wook?
"Kyuhyun-ah, tenhle výraz se mi nelíbí,"drcnul do něj ten blonďák Sungmin.
Něco zavrčel a probodl ho pohledem alá šáhni na mě ještě jednou a uvidíš. Hned mu ale ten výraz slezl, když zaregistroval jak si Donghae prokřupává klouby a v očích má vraždu.
"Klucíííí věděli jste že Kyuhyun chodil se Sungem?"
A je to venku. Sklopil hlavu a rychle se pakoval. Někdo ho ale chytil za ruku. Zvedl hlavu. Byl to Sungmin.
"Tak proto ten výraz... "
Vyškubl se mu a utekl. Jak běžel, tak se mu do očí natlačily slzy. Yesung byl jen jeho a udělal fakt velkou chybu, že ho opustil, ale teď... teď je sám a on sám nechce být... Doběhl do parku a složil se na lavičku. Usedavě se rozplakal. Život není fér. Obzvlášť k němu...
"Kyuhyun-ah!"
Nenamáhal se ozvat jen seděl a ronil slzy. Slzy sebelítosti.
"Kyuhyun-ah.... neplač,"Sungmin si ho stáhl do náruče.
Plakal mu do trička.
"To přebolí, uvidíš..."krouživé hlazení na zádech ho začalo uklidňovat.
Nakonec se tiskl na Sungmina a jen tak si užíval něčího objetí. Příjemné teplo prostoupilo jeho nitrem a on pochopil, že ačkoliv tohohle kluka vůbec nezná, tak ho nemůže mít nerad.
"Už je to lepší?"
Přikývl a pomalu se odtáhl. Pohlédl na něj svýma pláčem zarudlýma očima. Sungmin se na něj usmál. Sklopil pohled a mírně se začervenal.
"Za slzy se nemusíš stydět Kyuhyun-ah," ah tak... Sungmin si myslí, že se stydí za slzy, no dobře nechá ho u toho.
"Když ono je to tak trapný..."zamumlal.
Sungmin se tiše uchechtl. Pomohl mu vstát z lavičky a společně zamířili zpět k Yesungovu domu. Celou cestu přemýšlel, jak se Sungminovi co nejvíce vyhýbat. Neměl z něj strach, ale tak nějak mu nepřišlo adekvátní, aby otravoval někoho, kdo si prošel peklem.
"Ty Kyuhyun-ah... nesnášíš Wookieho?"
Zavrtěl hlavou. Ne, že by ho nesnášel. Jen mu vadí jeho chování s Yesungem pohromadě. Prostě jen čistě žárlí... Žárlí...
"Ne... nedokážu ho nesnášet... i když mi sebral Yesunga, tak spíš žárlím než nenávidím..."šeptl.
Sungmin zastavil a otočil ho k sobě. V očích měl náhle tvrdost.
"Zkazíš jim to a nepřej si mě..."sykl.
Do očí se mu natlačily další slzy. Utekl. Tentokrát rovnou domů k pěstounce. Na dotazy, co mu je neodpovídal a zamkl se v pokoji. Náhle mu všechny hry přišli zbytečné. Naházel je všechny do krabic a ty nacpal do komory. Svezl se po dveřích k zemi a usedavě plakal. Ta výhružka v Minových očích byla myšlená vážně. Ten kluk je schopný ho zabít...
***
Od Yesunga si zjistil adresu kde ten kluk bydlí. Zastavil se před domem a pohlédl do oken v patře. Jedno z nich vede určitě do Kyuhyunova pokoje.
Když se vrátil k Yesungovi bez Kyuhyuna a vyložil jim co se dělo, tak byl pokáraný nejen Shindongem, ale i Yesungem. Nevěděl, že ten kluk je z pěstounské rodiny.
Zazvonil. Chvilku se nic nedělo, ale pak přišla otevřít nějaká žena. Typoval, že jde o Kyuovu pěstounku.
"Dobrý den, je Kyuhyun doma?"
Slušně se zeptal. Nechtěl na ni udělat špatný dojem.
"Zamkl se v pokoji. Třeba ti otevře,"pozvala ho dál.
Hrklo v něm. Zamkl se v pokoji?
"Proč se zamkl?"
"Brečel, když se vrátil. Nerad přede mnou ukazuje svojí slabou stránku. Hlupáček. Mám ho moc ráda,"potřásla hlavou.
Ukázala mu kde má pokoj a zase sešla dolů. Chvilku váhal než zaklepal.
"Nech mě být..."ozvalo se z pokoje.
Rozhodně to znělo plačtivě. Znovu zaklepal. Tentokrát se dveře otevřely, Kyuhyun v nich stál, po tvářích mu tekly slzy.
"Doprdele řekl jsem, aby si mě nechala......" zarazil se a couvl.
"Kyuhyun-ah...."hlesl a vešel do pokoje.
Nepřekvapily ho plakáty her, ale nikde neviděl ani jednu konzoli. Podle toho co říkal Yesung jich má několik, kam je asi dal?
"Vypadni..."dostal ze sebe tmavovlásek a držel mu otevřené dveře.
"Proč?" Posadil se na postel a hleděl mu z příma do očí.
"Protože mi tu leda tak překážíš!"
Zvedl obočí. V čem mu tak může překážet? Pohled mu padl na papír na stole. Že by něco psal? Hrábl po tom a přelítl znaky. Ztuhl. Zvedl pohled ke Kyuhyunovi.
"Na to zapomeň,"řekl ostře.
"Proč? Člověk, kterého jsem miloval si našel za mě náhradu, člověk kterého mám rád je na mě hnusný.. má to vůbec smysl?"Kyuhyun se opřel o dveře a na okamžik zavřel oči.
"Tímhle hovno vyřešíš ty tele. Tak řekni tomu koho máš rád, co k němu cítíš a třeba se začne chovat mileji,"odtušil.
"Ale... ono je to těžký..."šeptl Kyuhyun s očima přilepenýma k podlaze.
"Jen to zkus..."vybídl ho.
Koho může mít tenhle cvrček tak rád? Velice ho to zajímalo, ale nehodlal to z něj páčit.
"Sungmine... já.... mám tě rád..."vypadlo z něj.
Překvapeně zamrkal. Tohle... tohle teda vůbec nečekal. Papír mu vypadl z ruky a konsternovaně zíral na Kyuhyuna. Jak se do něj sakra mohl zakoukat za tak rekordní čas?
Kyuhyun k němu zvedl oči. Zase plakal. Zvedl se a stáhl si ho do náručí.
"Nebreč.... já tě ale mít rád nedokážu. Už mě podvedli hodněkrát..."šeptl.
Cítil Kyuovi slzy. Pálely mnohem víc než oheň. Něco k tomu klukovi musí cítit, že ho objímá a nechává si už podruhé za den máčet tričko. Ale nedokáže milovat. Ne po tom, co mu udělal Heechul. Totéž vlastně udělal i ostatním, vyjma Ryho samozřejmě.
"Nemusíš mě milovat.. jen se mnou zůstaň..."zafňukal Kyuhyun.
Zavřel oči. Bože proč mě takhle zkoušíš?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama