Chapter 15

20. dubna 2015 v 20:29 | Dongsaeng |  LiS
Mno dneska si jdu pro maturitní vysvědčení a vůbec se mi tam nechce. Ono je to fakt pěkně na určitou část těla ženy :D, když už od nástupu na školu je naše třída nejoblíbenější třídou ředitele. No takže počítám s focením a pak s tím, že nás vyvěsí na školní web. POMOC! Jestli foťáku nerupne čočka, tak už fakt nevím co mě zachrání.


Anyway právě jsem si přečetla ne moc hezkou kritiku jedné blogerky na FF a musím říct, že ta holčina nenávidí FF jen proto, že jsou velmi oblíbené. Většina FF na webu je prý na 1D fandom, ale tak mně tím nenasere :D já tu 1D třeba nemám že. Bohužel mě trochu zklamalo, že všechny autory FF označila za lidi, kteří neumí vymyslet svoje vlastní postavy a tak si prostě půjčujeme skutečné postavy. Musím se ozvat proti tomu. Většina autorů FF začínala na dětských příbězích psaných na růžové blogísky plé jednorožců (můj tak teda nevypadal, ale to je vedlejší). Jde o to, že je na čase lidem ukázat, že i s půjčenými postavami můžeme dělat divy. A není pravda, ž eneumíme tvořit svoje vlastní postavy. Pokud jste si všimli, tak většina postav je silně ooc, takže jsem vlastně použila jen jméno.
Právě třeba moje půjčené postavy BAP v povídce New life mi prostě brání dát tu povídku vydat. Jo Jaer prostě to nejde. Jakmile využiju skutečné lidi, tak nemůžu. Ale slibuju, že vydám povídku, kterou mám rozpracovanou. Ne vůbec se nediv, že je postavená na kriminalistice, já prostě ke krimi trochu tíhnu :D . Uh... zase jsem se nechala trochu unést :D Takže tu je ta kapitola, kterou věnuju: EREBOSOVI,který mě položil svým komentářem u předchozího dílu. Zklamu tě brouku, žádnou rybu neplácne. A nebo jo? :D ;)
"Er.. já ti nic říct nechtěl,"začal se vykrucovat.


Donghae ho právě postavil před jeho noční můru. Nemůže se Kanginovi prostě jen vyznat. Je to policista a on jen advokát. Tohle Haemu nedaruje. Co mu za to provede?
"Ale nedělej se. Je do tebe blázen Kangine,"Donghae se zazubil.
Bezva. Raději se díval kamkoliv jinam než na Kangina. Nechtěl vidět jeho výraz a už vůbec nechtěl slyšet jeho odmítnutí. Takže Donghae má právě zaražený spaní u Hyukjaeho.
"Je to pravda Jungsoo?"
Neodpověděl a dál zarytě koukal kamsi do prázdna. Kangin ho jemně vzal za bradu a otočil jeho hlavu k sobě. Ihned ji sklopil.
"Nemusíš se stydět Jungsoo, já tě mám taky rád,"řekl tiše Kangin a pomalu mu zvedl hlavu.
Jejich pohledy se střetly. Byly plné lásky a v těch Leeteukových se zračilo i překvapení. Přeci jen netušil, že ho Kangin taky bere jako něco víc než kamaráda a bývalého spolužáka.
"Co je tu chvilku nechat o samotě?"
Yesung naznačoval, že je na čase vyklidit prostor. Všichni kromě těch dvou vyšli ze soudní síně.
"Innie..."hlesl Leeteuk a mírně mu zrůžověly tváře.
Ještě nikdy mu tak neřekl. A navíc ten způsob, kterým to řekl. Bože, za tohle dá Donghaemu nějaký dárek. Takhle je dát dohromady. Než stačil dokončit proud myšlenek k výsledku, co by bylo pro kluka jako je Hae ideální, tak ho Kanginovy rty uvěznili v polibku.
+++
"Ještě jednou se omlouvám... úplně všem,"v očích mu stály slzy úlevy.
Seděl na chodbě před soudní síní a obklopovaly ho děti, kterým zničil dětství. Henry mu dřepěl na klíně a hrál si s jeho řetízkem. Už od mala to dělal a nikdy ho neokřikl. Zvedl oči a povšiml si, že ho Han sleduje s láskou v očích. Jak jen mohl pochybovat o tom, že ho Hannie po těch letech už nemiluje...
"Poslyš Heechule, tady Kyu je dost... jak to říct..."Sungmin poukázal na chlapce stojícího stranou a cosi hrajícího na mobilu.
"Musíš na něj pomalu. Hned to jen tak nepůjde,"Heechul na Kyuhyuna pohlédl.
I jemu trvalo strašně dlouho ho přesvědčit, že ho má rád. Byla to lež, ale naivní a nevinní chlapci na to tak snadno naletí. Ne už rozhodně nemá v plánu pracovat s dětmi. Když mluvil Hannie o adopci Ryho, tak patrně myslel, že si ho adoptuje a Heechula si vezme k sobě, protože po dnešku by mu asi nikdo dítě do péče nedal.
"Nad čím přemýšlíš, Heechule?"
Stočil pohled na Donghaeho, který měl propletené prsty s blonďatým chlapcem, který byl přibližně stejně starý jako on. Pousmál se.
"Jen nad tím, jak moc se těším až se dostaneme s Hanniem domů,"šeptl.
Domov. Ano kam půjdou? Jeho poslední byt zabavila policie. A Hannie tu nejspíš žádný nemá, i když by se mohl taky plést.
"Nejsou tam nějak dlouho?"
Ryeowook poukázal na fakt, že dvě hrdličky jsou stále uvnitř. Hádal, že využívají situace, že uvnitř nejsou kamery.
"Sakra Hyukie..."Donghae pohlédl na svého přítele s ruměncem na tváři.
"Tak promiň, nechceš pomoct?"
Oba dva hned v zápětí zmizeli na toalety a Heechul se ani nenamáhal domýšlet, co tam budou dělat. Jen ho zajímá jestli je Haeho přítel nahoře nebo ne.
+++
Donghae sledoval jak mu Hyuk pomalu rozepíná kalhoty a pak bere jeho chloubu do úst. Tiše zasténal jeho jméno a hned si dal ruku přes pusu. Sakra jsou v budově soudu!
Eunhyuk pochopil jeho gesto a snažil se ho moc nenutit vyluzovat zvuky. Brzy bylo po všem a Donghae zrychleně dýchal. Hyuk se vytáhl zpět k němu nahoru a políbil Haeho na pootevřené rty. Vklouzl jazykem do pusy a lehce pozlobil jeho jazýček. Pak se odtáhl a pohladil ho po tváři.
"Tak pojď, třeba to už ti dva skončili, přeci jen tam bude další proces,"usmál se na něj.
"Hukie...co ty?"
Pousmál se. Donghae se stará o to, aby se taky uvolnil, jak hezké gesto. Ale tady nezleží na něm, ale na jeho Haem.
"Peč na to brouku. Já to nějak přežiju,"zastavil jeho ruku, která se blížila k jeho rozkroku.
"Ale Hyukie... je to nepříjemné a Leeteuk by si všiml..."Donghae na něj pohlédl.
"Spíš bude rád, že jsem tě do ničeho nenutil .."začal.
Donghae ho umlčel polibkem a lehkým zatlačením na jeho rozkrok. Tiše mu zasténal do rtů. Sakra Donghae ví moc dobře jak na něj. Však má praxi.
"Brouku... prosím ne. Slibuju, že si to vynahradíme večer, ale tady ne,"zastavil ho.
Donghae si povzdechl a přikývl, poupravil si oblečení a přešel k zrcadlu, aby si upravil i vlasy. Pozoroval ten poklad z povzdálí.
"Hyukie měl by sis pomoct alespoň rukou. Leeteuk by si mohl myslet, že jsi až moc nadržený,"Donghae ho pozoroval.
"Budeš se koukat?"
Donghae zavrtěl hlavou a zamířil ven na chodbu. No tak rychle, ať s ním můžeš pak být ještě chvilku bez Leeteukovy asistence.
+++
Shindong si povzdechl a sledoval jak Sungmin otevřeně mluví s Heechulem. Nelíbilo se mu, že ten chlap dostal jen takovýhle trest, ale na druhou stranu, jestli všechno co řekl je pravda, tak jde tedy o pěkně hnusnou pakárnu. Pohlédl na Yesunga, který si očima hlídal Wooka. Wookie mu zamával a poslal mu vzdušný polibek. Musel se zasmát jak je ten chlapec šťastný, když vidí Yesunga.
"Nevadí ti teda, že se bude s Heechulem vídat?"
Yesung na něj stočil pohled a zavrtěl hlavou: "Víš to co řekl, je celkem zarážející. Je úplně nevinný.."
Ano, překvapilo ho, co Heechul všechno řekl. Nemá cenu lhát, o to je trest horší, a to Heechul věděl. Naopak netušil, že otevřenost mu pomůže od elektrického křesla.
"No ne tak úplně, přeci jen je zaučoval do praktik,"podotkl.
"Pod pohružkou jejich zabití. Taky bych to udělal, pro Wookieho určitě,"poznamenal Yesung a zadíval se na Donghaeho, kerý vyšel z toalet sám.
"Vypadá to, že Hyuk na něj nespěchá,"prohodil Shindong.
+++
"Poslyš Soo.. my jsme píchali v soudní síni,"řekl Kangin, když se dooblékl.
"Kamery tu nejsou, tak toho nelituju,"právník se červenal.
"Nechceš se přestěhovat do Soulu?"
Sledoval jak blonďák vrtí hlavou se slovy: "Nemůžu Innie, Donghaeho s Hyukem nemůžu od sebe oddělit."
Aha... takže je tu ještě jedna možnost. Vzal ho za ruku a pohlédl mu do očí.
"Nechám se přeložit do tvého okrsku,"šeptl.
Jungsoo vytřeštil oči a pak jen přikývl. Naposledy se políbili a pak každý zvlášť vyšli ze soudní síně. V ten samý moment z toalet vyšel Eunhyuk a s Donghaem se objali.
Kangin se pousmál, když ty dva kluky viděl pospolu a šťastné. Ano tohle by Teukie rozhodně rozbíjet neměl.
"Tak já jdu. Henry ještě musíš zůstat u mě,"oznámil chlapci culícímu se na Heechulově klíně.
"Ale já chci být s Hangengem a Heechulem,"fňukl automaticky drobný chlapec.
"Ale no tak, postaráme se o něj,"ujistil ho Hangeng s úsměvem.
"Dobře tedy. Teukie dám ti vědět jak to bude s tím převelením,"letmo políbil Jungsooa na tvář a vyšel ven z budovy.
Nastoupil do auta a čekal. Netrvalo to dlouho. Leeteuk vyšel ven a zamával mu. Pak teprve nastartoval a odjel do svého bytu, který po odchodu Henryho je prázdný jako skořápka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama