Part 1

4. května 2015 v 13:52 | Sairen |  H&H
Hola hola! Jsem tu s jednou starší věcí, kterou jsem slibovala už před rokem a něco xD Konečně se mi vrátila Múza, tak jsem dopsala první díl. Který věnuji Hatachi a Jaerce za to dlouhé čekání.YiYoo šla pomalu ulicí. Kontrolovala si už po sté svůj nákupní seznam. Snad má napsané všechno, co bude potřebovat. Ani si nevšimla, že došla na křižovatku. Vysoký mladík pohodil svými zrz vlasy a ušklíbl se. Měl chuť si trochu pohrát. Nechal rozjet auto, které parkovalo kousek od ní na kopci. YiYoo si ničeho kolem sebe nevšímala a v klidu se zastavila uprostřed cesty a koukala do mobilu. Auto mezitím nabíralo na rychlosti. Zrzek na to jen hleděl a čekal, co bude dál.

Kyuhyun se objevil zčistajasna a YiYoo přímo vyžduchnul z cesty. Proč zrovna on musel dostat na starosti takovou kozu... YiYoo se rozhlídla pokračovala dál jako by se nechumelilo. Zrzek pohodil hlavou a zašklebil se. Došel ke Kyuhyunovi a pozorně si ho prohlédl. Zasmál se tichým smyslným smíchem. Kyuhyun sebou škubnul a otočil se. Zahleděl se do tváře vysokého zrzka, který si ho prohlížel s úšklebkem na rtech, které přímo sváděly k hříchu. Podvědomě před ním ucouvnul. Mladík naopak vykročil k němu a zablýsklo se mu v očích. Kyuhyunovi vytanulo na mysli jedno jediné slovo - DÉMON. Nikdy se s žádným nesetkal. A teď stál proti jednomu z nich... velice sexy démonovi.

Zrzek cítil strach, který kolem sebe Kyuhyun nevědomky šířil. Nechtěl ho vyděsit, jen si trochu pohrát. A z tohohle andílka přímo čišela nevinnost a čistota. A té nevinnosti chtěl využít ve svůj prospěch. Ale nestál o to mu nějak ublížit. Kyuhyun mezitím znovu couvl a málem se přerazil o obrubník. Už čekal pád, když ho zachytily něčí silné paže a přivinuly k sobě. Zrzek se něžně pousmál. S tímhle mláďátkem ještě bude zábava.

"Opatrně andílku, bylo by škoda, kdyby se ti něco stalo."

Kyuhyun se zachvěl a lehce ztuhnul. Zrzek mu byl příliš blízko. Ten ho víc přitiskl k sobě a narovnal. Opatrně ho pustil, ale stále ho držel v náručí. Kyuhyun nevěděl, co má dělat. Byl vyděšený, ale zároveň cítil zvláštní chvění ve svém nitru. Zrzek se k němu lehce sklonil, čehož si andílek ani nevšiml. Pousmál se a přivlastnil si ty nevinné sladké rtíky v polibku. Kyuhyun ztuhnul a do tváříse mu nahrnula červeň.

"Jsem ZhouMi" ozval se šepot u jeho ouška těsně předtím, než se démon rozplynul. A zmatený Kyuhyun zůstal na ulici sám...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yul | 4. května 2015 v 20:34 | Reagovat

Je to dobrý. ^^ Máš stejnej nápad jako já, takže moje povídka padá .___.
A prosím, dělej odstavce. ^^ Já vím, že na blog.cz to dost blbne a odstavce se nedělají, když zkopíruješ text, ale blbě se to čte. Teda aspoň mně. :D Těším se na další díl ^^

2 Jaera | Web | 5. května 2015 v 12:57 | Reagovat

Yáááááááááy.... Jsem mrtvá :D

3 Hatachi | 6. května 2015 v 20:41 | Reagovat

Tak zaprvé...proč je to tak krátkééééééééé O_O
Za druhý...KyuMi...Hodně, ale hoooodně na nich ujíždim :-D
Ale jinak to bylo moc hezké a děkuju za věnování :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama