Part 2

5. května 2015 v 12:47 | Dongsaeng |  H&H

Servus čtenáři u Sairen :3 . Hlásí se vám tu dongsaeng, stejně tušíte kdo jsem, tak nemá cenu chodit kolem horké kaše. Se Sairen děláme na téhle povídce víc jak rok, protože naší drahé Sai utekla múza a bez první kapitoly jsem nemohla napsat tu druhou.
Užijte si ji. A pamatujte, ne vždy se charakter projevuje tak, jak má.Postavou velmi dobře stavěný anděl strážící bránu mezi nebem a zemí sebou cuknul, když pocítil takové zvláštní mravenčení kolem žaludku. Věděl velmi dobře, co tohle znamená. Nečekal na to, jestli ho někdo půjde vystřídat s tichým plumf se přemístil do světa lidí. Cítil, že člověk, který mu byl předurčen k hlídání, je v jakémsi nebezpečí.
Objevil se v zapadlé a hlavně kouřem a alkoholem zapáchající putyce. Nakrčil nos nad tou odpornou směsicí pachů. Očima velmi snadno nalezl svého svěřence. Nebo spíš svěřenkyni, která je dost spoře oděná, lije do sebe při nejmenším druhou sklenici alkoholu a očima svléká jakéhosi mladíka za barem.

Jestli si Kyuhyun stěžuje, že jeho svěřenkyně je koza blbá, tak tohle je při nejmenším korunovaná kráva, pomyslel si Kangin a přešel blíž k baru, aby mohl ze svého nitra uvolnit andělskou sílu, která by nebohou Sairen probrala a dokopala domů. Ovšem jeho oči postřehly pohyb v odrazu zrcadla. Jeho instinkty mu napověděly, že tohle rozhodně není člověk. I při tom rychlém pohybu zachytil dvě jiskrné oči, které se mu doslova vysmívaly. Člověk by naopak jen zíral do prázdna.

Okamžitě ale vypustil přítomnost démona z hlavy. Sairen musí okamžitě pryč. Její hladina feromonů začíná nabírat na intenzitě a hrozí, že přeskočí bar a spáchá před jeho očima to nejhorší, co může. Znásilní toho chlapce za barem. Je mu teprve sedmnáct, měla by se vzpamatovat a to rychle.

Ignorujíc dvě pichlavé oči démona, uvolní andělskou sílu a sleduje, jak Sairen trošku střízliví a platí. Očima ji vyprovodí až za roh ulice a pak teprve své oči stočí na démona, který na něj stále upírá svůj pevný pohled.

"Že se nestydíš, vždyť ten kluk je ještě dítě," osopil se na démona, který sám o sobě také vypadá jako dítě.

"Hmm velmi rád se nechávám poučovat," zavrněl démon a koketně naklonil hlavu na stranu.Koketování je prakticky vše na co se v tenhle moment dokáže zmoci. Přeci jen ho pevný pohled anděla a káravá slova zaskočila. Tedy spíš nepěkně překvapila. Ještě nikdo si nedovolil ho peskovat za výběr obětí.

"Zmizni démone, tvá zábava skončila," anděl se měl k odchodu.

"Kdepak, naopak ještě nezačala," zasmál se a objevil se těsně u anděla.

Na tváři ho zalechtal vlahý dech anděla. V jeho očích zahlédl stín úleku z jeho náhlého zjevení se tak blízko. Anděl o krok couvl zpět do lokálu. Pousmál se, tohle přesně chce.

"Takový statný anděl a jen stráží tu hloupou holku," dlaní přejel po hrudi, kterou zakrývá bělostná košile stejnokroje andělů, očima zamrká jako rozkošná panenka.

Během mrkání uvolňuje svou démoní moc. Touží svést toho ničím neposkvrněného strážce. Chce, aby ty velké ruce nesplývaly jen podél těla, ale aby sklouzly po jeho tváři a přitáhly ho do polibku. Jeho síla je ale odražena tou andělskou a on lehce zavrávorá. Tenhle anděl je nějak silný.
K jeho překvapení se ale andělovy ruce pohnou a sevřou jej, aby opět našel stabilitu. Nechápe to. Proč jej drží, když očividně jeho moc nepůsobí jak má?

"Používej svou moc jen na ty, na které stačíš, chlapče," anděl se mírně pousměje.

Chlapče? V hrudi mu vzplane plamen vzteku, co si to ten anděl sakra dovoluje? Není dítě, aby s ním mohl takhle mluvit a vůbec. Co mu má co radit?

"Tse…"odfrkne si.

"Jak může být něco tak nevinně vypadajícího démonem…" povzdechne si anděl a pomalu jej pustí.

Nevinně vypadající? No, zdání vždycky klame, proto je démonem rozkoše. Sevře v rukách košili anděla a přitáhne se k němu, takže jejich tváře od sebe dělí jen milimetry.

"Zaprvé, nejsem dítě. Za druhé…. nevinnost mi nic neříká a dost mě to uráží," zavrní a opět na něj panenkovsky zamrká. "Za třetí… jsi můj, rozumíš?"

Než se anděl před ním zmohl na jakýkoliv protest, tak jej políbil na rty. Zároveň s tím opět začal uvolňovat démoní feromony a ty se opět střetly s andělskou silou, ale cítil, jak síla kolísá díky tomu, jak anděla zaskočil.
Doslova zajásal, když se kolem jeho pasu sevřely andělovy ruce a přitiskly si ho ještě blíž. Cítil to vzrušení, které začalo proudit vzduchem. V duchu se ušklíbl a rozplynul se s výkřikem: "Jsem Ryeowook."Kangin si rukou vjel do vlasů a s omluvami ke všem svatým ošklivě zaklel na adresu Ryeowooka. Nejen, že dovolil démonovi jej obelstít, ale nechal si i kompletně zamotat hlavu jeho silou. Měl se bránit.
Nevědomky se špičky prstů dotkl rtů, které nesly ještě příchuť rtů démona. Na druhou stranu, ještě nikdy nikoho nepolíbil. Ať pod vlivem démonů nebo sám od sebe.
Do nosu ho udeřil odér alkoholu a čerstvých zvratků. Zdržel se tu až moc… Po návratu bude muset navštívit lázně. Ten puch smíšený s pachem Ryeowooka ho dovádí k šílenství.
Vyjde před putyku, aby se nadechl čerstvého vzduchu a pak teprve zmizí, netušíc, že ho ze tmy pozorují oči Ryeowooka a drobné špičky prstů přejíždí po rtech, kterými si přivlastnil ty jeho.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jaera | Web | 5. května 2015 v 13:03 | Reagovat

FUJ!!!! Pach čerstvých zvratků... asi k nim taky něco přihodím :D :D
Mno...jinak, díky za věnování :*

2 Hatachi | 6. května 2015 v 20:52 | Reagovat

No ty vado...druhý pár je Kangin a Wookie O_O
Ale Wookie je rozkošný démonek. Fakt se hodí na démona rozkoše.
S ním si Kangin ještě užije...
Moc se těšim a netrpělivě čekam na další díl ;-)

3 Týna | Web | 15. května 2015 v 16:28 | Reagovat

Moc se těším na pokračování :) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama